podkładki papierowe z nadrukiem do restauracji

Małe Podkładki papierowe do kawiarni

Chcielibyście serwować w waszej kawiarni lub bistro ciasta i napoje na podkładkach papierowych z niepowtarzalnym nadrukiem, ale format A3 jest za duży na wasze stoliki ? Nic straconego, wprowadzamy do naszej oferty podkładki w formacie A4 (21 x 30 cm)! Sprawdź w cenniku podkładek nowy format!  

Podkładki z menu

Zastosowanie naszych jednorazowych podkładek papierowych z menu w restauracji to świetne rozwiązanie w celu zminimalizowania kontaktu międzyludzkiego, jak w przypadku tradycyjnego menu, szczególnie w aktualnym okresie koronawirusa.  Eliminujemy tu wymogi dezynfekcji menu po każdym kliencie. Obszerna strona A3 pozwala umieść dość sporą ilość pozycji z naszego menu. Biorąc pod uwagę niski koszt takiej podkładki papierowej dostajemy świetne rozwiązanie na ciężkie czasy w branży HoReCa.

podkładki_z_menu
Podkładki papierowe do pizzerii
Podkładki papierowe z menu

Podkładki papierowe Kraft do hotelu

Jeżeli Twoja Restauracja czy Hotel nastawione są na produkty EKO, a zarazem prestiżowe musisz rozważyć zakup podkładki papierowej Kraft na specjalnym papierze EKO. Mamy tu kilka możliwości nadruku: tylko kolor biały, tylko kolor czarny, pełny kolor CMYK a nawet połączenie kolorów CMYK i biały. Tak szeroki wachlarz możliwości pozwala na kreatywne stworzenie dogodnego projektu podkładki z dowolnym nadrukiem. Zaskocz swoich gości, pokaż prestiż swojego obiektu, zainwestuj w podkładki papierowe Kraft.

Wielorazowe podkładki na stoły z papieru syntetycznego

Ciekawym rozwiązaniem dla gestorów branży HoReCa są wielorazowe podkładki na papierze syntetycznym . Papier przypomina białą, cienką „kliszę”, którą da się bez problemu przetrzeć, wyczyścić wilgotną ścierką, a nawet opłukać pod wodą. W naszej ofercie podkładek syntetycznych posiadamy 2 gramatury papieru 135g oraz 230g z możliwością nadruku jedno i dwustronnego. Zapraszamy do zapoznania się z cenami podkładek papierowych syntetycznych.

Podkładki papierowe dla dzieci

Wykorzystując jednorazową podkładkę papierową na papierze offsetowym możemy w kreatywny sposób zaskoczyć swoich najmłodszych gości. Polecamy np. na pierwszej stronie nadrukować menu lub dowolną grafikę, natomiast na drugiej stronie można zaprojektować krzyżówkę, labirynt czy malowankę. Papier offsetowy wykorzystywany do druku podkładek papierowych na stół restauracji umożliwia pisanie i rysowanie po nim. Ceny podkładek papierowych obustronnych niewiele różnią się od druku jednostronnego szczególnie przy wyższych nakładach np. powyżej 5000 szt.  Zapraszamy do kontaktu.

podkładka_papierowa_dla_dzieci
podkładki_papierowe_do_restauracji